Bashkohen dy yjet e BB VIP Albania, Monika dhe Fifi

Monika Lubonja dhe Filloreta Raçi ishin dy nga miket më të mira gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Albania.

Dyshja ishin krahë njëra tjetrës si në momente të lumtura ashtu edhe në momente jo të mira.

Pas përfundimit të reality show, dyshja kanë vazhduar shoqërinë duke e treguar hapur.

Këtë e treguan përmes disa imazheve në Instagram të postuara nga aktorja Lubonja.

Këngëtarja dhe e njohura e artit të kinematografisë dukeshin më së të lumtura derisa kishin bërë poza krejtësisht natyrale dhe të thjeshta.