Big Brother VIP Albania Live

big brother vip albania liveBig Brother VIP Albania Live Ketu mund ta shikoni nga cdo paisje e juaja smart.

Big Brother po rikthehet sërish në “Top Channel”, por këtë herë më ndryshe, do te jete e mbushur me VIP-a.

Top Channel ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin e këtij spektakli.

Studiot dhe ambientet ku do qëndrojnë të famshmit e ‘Big Brother VIP Albania’ të edicionit të parë janë gati per te filluar.

Suksesi i Big Brother pas 9 sezoneve qe kane kaluar, eshte shume i madh. Kjo dihet pas suksesit qe ka marr ne vitet e meparshme me sezonat e prodhuara nga TCH.

Kjo eshte arsyeja se pse ne mundohemi ta shfaqim Big Brother VIP Albania Live ne cdo moment.

Shumica e publikut eshte shume i interesuar te shohin se si mund ti mbijetojne VIP-at kamerave 24/7.

Tjeter arsye eshte shkaku qe perbehet nga Personazhe VIP, disa nga publiku mund ta kene edhe VIP-in e preferuar apo me mire te themi Idolin e tyre mbrenda ketij Reality Show-i. E ku me mire se tek ne do mund ta shihte ate Live per 24ore.

Suksesi i Big Brother VIP Albania pritet te dal jasht kufijve.

Publiku menxi pret te percjell VIP-at per shume arsye, si psh:

A do jete e thjeshte per ta qe te jene non-stop ne percjellje te kamerave ? A do mund te pershtaten me ambientin? Sa do jete e mundur qe ata te mbajne veten aty mbrenda pa krijuar ndonje zenke apo dicka tjeter?…

Me pak fjale te gjithe duan te dine se kush do mund te marr zemrat e publikut dhe te jete fituesi i ketij Reality Show-i kaq madhor siq eshte “Big Brother VIP Albania.