Zbulohet data, ja kur do të nisë Big Brother Vip Albania

Ndonëse është thënë se do të nisë “shumë shpejt”, deri më tani nuk kishte një datë konkrete për fillimin e spektaklit “Big Brother Vip.” Por me sa duket Big Brother Vip Albania do të vijë në shtëpitë e të gjithë shqiptarëve mbrëmjen e Krishtlindjeve. “Vip Magazine” raporton se konkurrentët e dytë të edicionit të reality … Read more

Big Brother VIP Albania Kur Fillon

Big Brother VIP Albania Kur Fillon? BBVA do të nis transmetimin diku ne dhjetor në Prime time në Top Channel me moderator, Arbana Osmanin. Televizioni ka shtuar në listë e programacionit, “Big Brother VIP Albania” dhe orari mbetet i njëjtë, ora 21:00. Edicioni i parë shqiptar i reality show ka protagonist fytyra të njohura të … Read more

Big Brother Vip 2-Arbana Osmani jep detaje të reja

Arbana Osmani ka folur së fundmi në lidhje me nisjen e reality-showt “Big Brother Vip.”Teksa ishte në premierën e filmit “Sofia”, ajo u pyet nga “Telegrafi” se kur do të nisë sezoni i dytë i “Big Brother Vip.” “Big Brother Vip” do të nisë shumë shpejt dhe nuk ju them dot më shumë sepse e … Read more

Bashkohen dy yjet e BB VIP Albania, Monika dhe Fifi

Monika Lubonja dhe Filloreta Raçi ishin dy nga miket më të mira gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Albania. Dyshja ishin krahë njëra tjetrës si në momente të lumtura ashtu edhe në momente jo të mira. Pas përfundimit të reality show, dyshja kanë vazhduar shoqërinë duke e treguar hapur. Këtë e treguan përmes disa imazheve … Read more